Чай червоний в'язаний Дянь Хун Та Червона Золота пагода 4г
- 5 або більше 17.00грн
Чай тільки здається декоративним, насправді це дуже смачний дяньхун. Насичений, але м'який, з насолодою, з ароматом фруктових льодяників та ягідною кислинкою. Відмінно заварюється і протоками в гайвані, і одноразово в кухлі або термосі.
Чай з невеликою витримкою, насичений та глибокий.
Дуже рідкісний вишуканий вид червоного чаю під назвою Дянь Хун Та або у прямому перекладі – Червона пагода. Цей елітний сорт виготовляється у вигляді перев'язаних невеликого розміру закруглених коричневих конусів. Сировиною для Червоної пагоди послужило листя дерев, що вирощуються на високогірних плантаціях в екологічно чистій місцевості «Палац Місяця» (що в провінції Юньнань), саме там досвідчені заготівельники зривають найсоковитіші пагони та ніжні листочки з кожної гілки, які тільки розпустилися. Після цього працівники акуратно вручну пов'язують напівсире чайне листя та бруньки у правильну гарну форму конусоподібного пучка, який своїм зовнішнім виглядом трохи нагадує китайські пагоди. Що теж цікаво, у процесі заварювання така пагода поступово починає розпускатися у своєрідну гарну квітку з чаю.
Аромат у Пагоди чайно-деревний, з правильними дубильними та трав'яно-карамельними відтінками з домішкою дубової кори та кількох видів сухофруктів. У процесі заварювання цей чай пахне досить приємно – медовими та фруктовими нюансами, з присутністю шоколадно-горіхових відтінків. Смак у завареної Червоної пагоди відносно щільний, трохи солодкуватий із домішками терпкості з ірисом. Післясмак у даного чаю зазвичай солодкуватий і досить довгий, злегка терпкуватий. Колір має янтарно-червоний, досить насичений.
Червона пагода - один із найкращих чорних чаїв з Китаю, він класно підходить для щоденних чаювання, вона добре гріє, відмінно знімає тілесну втому, гармонізує стан розуму та організму в цілому. Він також корисний для шлунково-кишкового тракту, печінки та шкіри.
Як правильно потрібно заварювати червону пагоду?
Для цього потрібно взяти скляний заварник, в якому можна буде спостерігати процес його розкриття – це дуже цікаве дійство.
Перед самим заварюванням пагоди, його є сенс промити окропом - це підготує її до заварювання. Слід використовувати 1 штуку десь на 200 мл окропу. Перше наполягання триває 40-50 с, після чого готову заварку слід повністю розлити. Всі наступні заварювання можна проводити трохи довше за попередні - десь на 50-70 с. Таким чином, Пагоду можна заварювати 3-5 разів, при цьому вона поступово змінює аромат і смак (розкриваючись і закриваючись).